Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Przedszkole z angielskim w Gdańsku – Gdańsk Morena, Gdańsk Wrzeszcz

Nasze niepubliczne przedszkole w Gdańsku jest przedszkolem z językiem angielskim. Uczymy tego języka nawet najmłodsze dzieci w sposób dostosowany do ich możliwości. Do nauki angielskiego wykorzystujemy zabawę, w tym piosenki, rymowanki, rysowanie i inne formy aktywności grupowej. W naszym przedszkolu Twojego dziecko zapozna się z językiem angielskim już od najmłodszych lat, co znacznie ułatwi mu naukę tego języka w przyszłości. Przeprowadzamy naukę języka angielskiego w małych grupach, w których każdemu dziecku poświęcamy tyle uwagi, ile jest mu potrzebne.  

Lekcje języka angielskiego w naszym przedszkolu prowadzone są przez nauczycieli przeszkolonych w zakresie nauki języka dla najmłodszych. Podczas naszych lekcji staramy się, by Twoje dziecko dobrze się bawiło. Nauka języka obcego w formie zabawy sprawia, że maluch będzie chętnie uczyć się angielskiego lub innych języków obcych, gdy będzie starszy.

Korzyści z nauki angielskiego w przedszkolu

Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat stymuluje rozwój neuronów mózgowych. Dzięki lekcjom angielskiego dziecko rozwija swoją pamięć i koncentrację oraz ćwiczy umiejętność uczenia się nowych rzeczy. Nauka angielskiego podjęta jeszcze przed 3 rokiem życia sprawia, że dziecko osłucha się z tym językiem, co znacznie ułatwi jego naukę w późniejszych latach. Nauka języka obcego od maleńkości dodatkowo wspiera umiejętności komunikacyjne, co jest szczególnie ważne na tym etapie rozwoju, na którym znajdują się przedszkolaki.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Czekamy na Ciebie!

Data dodania: 2022-06-06 11:38:10
Data edycji: 2022-06-06 11:41:21
Ilość wyświetleń: 607
Bądź
z nami
Logo Facebook
Facebook